Какво ниво на бокса в България, и как да ги получа? Всичко това по-подробно в тази статия.

В бокса има няколко парчета, които ви позволяват да се премине от начинаещи до световна класа боксьор. Помислете за всички битове в кутия, за да (от ниска към висока):

• Майстор на спорта;
  • Международен майстор на спорта;
  • Заслужил майстор на спорта.

Как да се получи при изпълнение на бокса?

Трябва да се отбележи, че таблицата по-горе детайли на бита при възрастни спортисти. В малки деца преди третата категория за възрастни са три младежта.

Как да получите младежта категорията на бокса?

Как да получите категория Бокс момчето? С цел да се възложи на трета категория, е необходимо да се боксира редовно през цялата година. А през това време, за да спечели на два пъти при начинаещи. Има едно предупреждение: две победи достатъчно, ако боксьор 13-14 години, ако той е по-възрастните (15-16 години), за да получите това заглавие, което трябва да спечели над опонентите три пъти.

Втората категория на млади мъже могат да получат за редовно обучение в бокса за две години. В допълнение, за да се получи разреждане боксьор (13-14) трябва да спечели три пъти спортисти третокласни. Ако начинаещ боксьор 15-16 години, трябва да спечели 6 пъти.

Първият прогимназиален етап спортист може да получи, ако той е на 15 години, а за една година той е в състояние да спечели 10 пъти опонентите си с ранг по-ниска.

Как да стигнем категорията възрастен на бокса?

Възрастен категория Бокс възложена само на старши и младши мъже. За да получите трета категория, е необходимо 6 пъти в годината, за да спечели на същото ниво, на спортисти. За да се получи втора изхвърлянето трябва да възтържествува 10 пъти.

За да може един спортист спечели първа класа, само достатъчно печели. Той е даден само за представянето в официалните състезания. Ние трябва да прекарат 3 боеве в конкурса, при условие че това тегло има 4 боец ​​от първата категория.

Заглавието на НКК и на капитана на спорта могат да бъдат получени само в случай на представления на различни официални състезания vsebolgarskih, както и на световни и европейски първенства.

Заглавието на майстор на спорта на международно ниво са атлети, които са постигнали добри резултати в Европейското първенство, света и олимпийски игри. 4-8 се счита за добро място.

За да се получи най-високия ранг в бокса - Заслужил майстор на спорта, трябва да спечели състезания, като например Европейското първенство, света и Олимпийските игри.

Каква е категория в бокса е най-важното?

Много боксьори, професионалисти и треньори в един глас настоява, че най-важното ранг в този спорт е заглавието на НКК. Това е черта, която прави един спортист професионалист. За да получите този ранг, имате нужда от много работа и тренира усърдно. Необходимо е да се спечели vsebolgarskih и регионални състезания, както и да участва в други турнири.

Съвети начинаещите боксьори за MMR

Ето няколко правила, като следвате, които е възможно да се получи при изпълнение на бокса.

1. Основното правило - жп усилено всеки урок. Само чрез работа може да се постигне нещо в спорта. Трябва да увеличават своите умения във всеки урок. Особено внимание следва да се обърне на точността на удара и издръжливост. Също така не забравяйте да се обучават на силата и остротата на стачката.
  2. Бързо се повиши нивото им на бокса може да бъде само с помощта на един треньор. Не е необходимо да се опита да упражни, това не може да доведе до напредък. Треньорът посочва грешката и да предложи начини за отстраняването им.
  3. Не забравяйте основното правило на всеки спорт - трябва да се ангажират с тези, които са по-силни от вас. Само по този начин могат да подобрят уменията си. Вземете чест спаринг с момчета, които са по-силни. Освен това, е необходимо да се придържат към правилния режим. Здравословна храна и навременна почивка - един от най-важните компоненти на успеха на един спортист.
  4. Ако тренирате усилено, рано или късно, треньор ще призове за участие в конкурса. След като в края на първенството, региона или страната, се опита да даде всичко на максимум и спечели състезанието.
  5. можете да спечелите купата на България за НКК. Но това обикновено е достатъчно, за да спечели победа в зоналния шампионат или шампионски спортен клуб, например, "Динамо", при условие, че двете битки ще се проведе с MMR бокс.